Začínání mi jde

Už jsem toho rozjel spoustu. Začínání mi jde. A skoronic jsem prý nikam extra nedotáhl nebo neudržel.

I když teda nevim – desítky článků jsem napsal a publikoval, stovky videí natočil, stovky podcastů nažvanil. Takže vlastně netuším, kde je ta hranice, u které někteří lidi mají potřebu říct, že u ničeho nevydržím.

Ale na tohle mi výborně pomáhá stáří. Den po svých 45. narozeninách jsem se ráno probudil (střízlivý) a zjistil jsem, že mám cizí lidi a jejich plky úplně ale zcela definitivně u prdele. Škoda, že to trvalo tak dlouho, asi jsem v jádru citlivá duše a chtěl jsem se socializovat. Naštěstí je to pryč.

Takže tu je nový blogísek. Hlavně jsem teda chtěl udělat trochu pořádek v doménách, které vlastním, a nasměrovat je do jednoho chlívku, neplatit hafo zbytečných hostingů s webama, kam už nikdo nepíše a které už nikdo nečte.

Začínání mi jde. Jestli to bude někam směřovat, nevím. A je to myslím celkem jedno. Se stářím si člověk totiž uvědomí ještě jinou důležitou věc. Většina ostatních lidí vás má právě tak u prdele, jako vy je, a pokud se jim sami neustále nebudete cpát pod nos, neštěkne po vás pes. Svět je v rovnováze.

Sdílej jak divej!

POKRAČUJ VE ČTENÍ

Nabídky, komentáře, nevyžádané rady, hrozby a případné pochvaly piš sem:

mrzout@mrzout.com

Copyright 2020 Starý mrzout ©  All Rights Reserved