My Way #6: Vlny

Máme tady pondělí se vším všudy. Takže žádná další nepůvodní životní moudra ode mě dnes čekat nemůžeš. 

Víkend byl polopracovní. V sobotu mám ten luxus, že můžu do práce až na 10:00 a to rovnou do hospody. Tentokrát jsem s sebou vzal i Dvojáka, ať spolu strávíme taky nějaký čas. Kupodivu chtěl. Tak jsem ho trochu zaměstnal v kuchyni, pomáhal mi udělat těch pár jídel, které jsme i přes malý provoz dělali, roznášel pivo, sbíral sklo a když se začal nudit, posadil jsem ho ke kompu.

A taky si vlastnoručně udělal svůj burger a snaží se mi ho protlačit na jídelníček jako Wallyburger. Snad si to maso s kečupem a anglickou někdo někdy objedná:)

Wallyburger

Každopádně vydržel až do večera a prý chce jet zas. Jsem rád. Natočili jsme zas spolu nějaké videjko. Dobrý je, že si mi to podařilo sestříhat na chromebooku, čímž tento můj oblíbený přístroj získal další body navíc. (jako ostatně každý den mě nepřestává překvapovat nedostatek nadhledu u některých lidí a potřeba pitvat každou pitomost, ale to asi patří k životu. Nemůže být každý na stejné vlně jako já.)


Nakonec se to ukázalo i u mého sobotního tvítu na téma Ester Ledecké a jejího fenomenálního úspěchu. Dozvěděl jsem se mimo jiné, že jsem zmrd, malý čecháček a nula, která zcela pochopitelně nic nedokázala. S lidma je sranda. Většina z mé bubliny je naštěstí zcela v pořádku:D


Něděli jsem měl kupodivu volnou, to se mi tak jednou za dva týdny podaří. Došlo tedy na základní servisní úkony, jako ostříhat se, oholit hlavu atd.  Zas tak volno nebylo, protože jsem musel zajet na Ewing Oil si vypůjčit kelímky do automatu na kafe, bo mi nějak došly. Takže výlet na hoďku, co se dá dělat.

A pak už masáž u mé výborné masérky Veroniky, která se mě snaží dávat postupně dokupy a že to teda někdy kurva bolí:) Nicméně jsem se u ní nechal taky odborně zvážit a poměřit všechny ty tuky a sva… tuky prostě a řeknu ti, že jako nic moc:) Sice jsem podle profi váhy už pod sto kilo (98,3), ale hromada jakéhosi střevního tuku, mizerná hydratace a kondice tři dny mrtvého kmeta mi úplně radost neudělaly. No aspoň je na čem makat, upravila mi kalorie a jiné stravovací položky a za 14 dní si to zase zkontrolujeme. Au, au, au.


Malinko mě zaskočila předpověď počasí, takže mi přes noc zamrzla voda v mé milované hadici. Psáno minus 3, realita minus deset. Tak si holt na chvlku orazím od hospody asi. Aspoň bude čas přemýšlet, co dál. Každopádně jsou mi teď ty kelímky dost k hovnu.


Jo a v pátek taky vyšly zprávy, tak pokud vám unikly, máte je tady.

 

Díky moc za přečtení. A žijte si po svém. #topude

(Visited 1 052 times, 1 visits today)