My Way #2: Mocný influencer

Další den na frontě. Pondělí bývá obvykle hektičtější, nějaké tabulky, objednávky zboží a k tomu standardní hnusné pondělí.

Začal jsem hned pracovat na jednom z cílů a rozhodl se, že natočím Turbozprávy. Použil jsem hlavně materiál, který mi Tomáš s Markem nachystali už před 14 dny, bo se v té současné politické situaci nějak přestávám orientovat a od voleb jsem to prakticky ani moc nesledoval.

Takže jsem si udělal ranní pracovní rutiny, naházel skrynšoty do složky, poté je naházel do OBS, nachystal na vysílání a přivezli mi novou ledničku z kofoly.

Takže všechno vyházet z té staré do nové, starou odsmyčit do hospody kde ji vyměnit za ještě starší, kterou jsem následně vyhodil. Každopádně dalšíhodina v hajzlu a do toho samozřejmě standardní provoz. Ale zrobene bylo.

A pak chvilka klidu, takže se zprávy povedlo natočit na dva žďuchy a mohlo to jít ven. Byl jsem zvědavý, jak budou lidi reagovat na tu infolištu dole (má to nějaký odborný název ale nevim). Nakonec to asi nedopadlo špatně, ale pro mě to znamená v tom časovém presu vymýšlet ještě další tři čtyři hlášky. No co už.

Kolega Jahoda, se kterým máme Laskavého humra mi hlásil, že na webu hospody zase někdo zkouší prolomit administrátorské heslo, tak se o to postaral. Nechápu stejně, co z toho lidi mají.

Ve tři už normálně otevřít hospodu, teta Hanka střídačka dorazila ve čtyři, ale nic se nedělo, pondělní nuda se štamgastama.

Pak mi pípla esemeska, že mi Vodafone navýšil data u rodinného tarifu ze dvou na 10 giga, což bylo dost srandovní vzhledem k mému sobotnímu videu, kde jsem si právě na nedostatek dat stěžoval.

On to teda navýšil všem, ale i tak jsme chvilku hráli na twitteru hru na velkého influencera. Takovou twittersrandu mám rád.

A taky přišel mail od člověka, který má za sebou celkem výraznou životní změnu a který by se chtěl v brzké době možná vzdát svého bezvadného zaměstnání a zkusit fungovat jako výživový poradce a trenér. A že prej jestli by mi mohl pomoct s tím hubnutím, ale že nic nenutí, ani nic nechce, ale že by se mu v případě úspěchu reference ode mě hodila. Tak jsme si ještě chvilku dopisovali a zkusím to podle něj. Uvidíme, kam se dostaneme. Moc mu přeju, abych zhubnul:)

No a pak už jen zavřít o půl desáté hospodu, tržba stála za prd, ale já počítám v týdnech a měsících, takže není důvod k nějakému zklamání, dva tři dny v týdnu jsou holt horší, zbytek lepší a celkově to leze nahoru. A tak je to v pořádku.

Nesnědl jsem žádnou sladkost, jen jsem si dal dva birely, tam je cukru dost i tak.

Děkuju vám moc za přečtení, nezapomeňte mě sledovat na sockách a jutubu, občas tam něco vyplodím. A když vám něco z webu přijde dobrý, klidně sdílejte, je to podpora, které si moc cením.

Zdar zítra!

(Visited 1 306 times, 1 visits today)