My Way #1: Start

„My Way“ zní odporně pateticky, pravda. Ale ve svém věku, víšjak, 43, to už je jeden blíže k smrti než k narození, to si můžu dovolit leccos.

Nějak jsem se před nedávnem zasekl. Všechno to monotónní pinožení mě nějak sebralo neboco. Před sebou jen tu samou práci nejméně ještě tak dva tři roky, než se mi podaří (snad) splatit dluhy rozverné minulosti a dostanu se do stádia „teď už můžu v klidu umřít, bo děckam nenechám nikde žádný sekáč“. Žádná hitparáda, v kombinaci s nedostatkem spánku a všemi těmi věcmi okolo samoživení se přišla krize.

Tak jsem se nějak plížil po těch internetech a hledal nějakou vzpruhu. Možná to znáš, víšjak, motivační cinty na blozích, na youtubu, vybásněné příběhy úspěšných mladých (i starých) mužů, 1328 návyků efektivních lidí, GTD a jiné píčoviny. Bylo potřeba se od něčeho odpíchnout. Možná jsem nakonec něco našel, ale nebudu říkat co, protože nezajímá, co si o tom myslíš, víšjak, neber to osobně. Posbíral jsem prostě semtam nějaké drobky a pokusím se to dát celé nějak do řádku. Uvidíme, až co praxe, a pak to třeba začnu za těžké love školit, to je teďko in. Motivační a seberozvojné kydy sypou krásné mergle, podobných zoufalců jako já je plná republika.

Každopádně začnu něčím důležitým. Upletu na sebe bič.

CÍLE DO 30. 6. 2018

1. Zhubnout na 86 kg. Chtěl jsem 85, ale AuvAjs vymyslel 86. Tak jo. Trpím silnou podvýškou, aby bylo jasno (177 cm).


 2. 10 000 odběratelů na YouTube. To bude oříšek, ale kdo se bojí, sere v síni, jak se píše v Bibli.


3. 1000 denních návštěv tady na webu. Zhola nemožné. Těším se.


4. Zvednout průměrnou denní tržbu v hospodě na 3500,- To taky bude ořech. Teď je to tak 2300,-. Když konkrétní čísla, tak konkrétní čísla.


5. Nejíst sladké věci. Nějakému pečivu semtam nebo příloze se asi nevyhnu, ale sladkosti a sladké nápoje musí pryč. Nedělá mi to dobře, i když mi to dělá strašně dobře;)


6. Jíst 4/20 (opraveno z původních 20/4. Jistě tím přijdu o spoustu vtipných komentářů). Když nevíš, co to je, gůgli.

A já myslím, že do začátku stačí.

Nepředpokládám, že se mi všechno podaří na 100 %. Ale vím, že se z toho neposeru.

Díky moc za přečtení a vyčkejte aktualizací. #topude

(Visited 2 507 times, 1 visits today)