Jak podpořit

Vážení a milí a tak,

máte-li zájem a chuť podpořit mne nebo mojí „tvorbu“, udělejte to.

Jak podpořit?

EKONOMICKÁ VARIANTA

Sdílejte. Tedy pokud se vám moje produkce aspoň trochu líbí a nestydíte se za to, že na to koukáte. Sdílejte na Facebooku, Twitteru, G+ (ehm), vkládejte si video na  vaše weby a blogy, klikněte na odběr, komentujte. Varianta je to tzv. „ekonomická“, ale pro mě velice cenná a přínosná, že jako díky.

PRACHY

Pokud máte po nějakém dílu nutkání poslat mi korunu, pošlete. Už jsem dostal škodolibý příspěvek na další tloustnutí i na to, abych už nikdy nezpíval.

PATRON

Staňte se mým Patronem prostřednictvím služby PATREON.

Become a Patron!

 

Koncesionář

Koncesionář je člověk, kterému každý měsíc zbude v peněžence třeba 50 až 100 korun a který je z toho nešťastný a neví honem, co s tím. A tak si zadá trvalý příkaz a tyto přebytečné nepoužitelné peníze pošle mně, neboť moje žena ví, co s nimi. Koncesionář je samozřejmě velice vážený a uznávaný hejl, kterého si velmi cením.

Impulsista

Nešťastník, který se rozhoduje v náhlém pominutí smyslů a následně svých činů lituje, ale to už nikoho nezajímá. I takových si vážím nesmírně, co vám budu povídat.

V obou případech je nutno peníze neprodleně odeslat na tento účet:

4222871379/0800 (spořka) s variabilním symbolem 11150

nebo přes QR kód (přednastaveno 30,-)

Nebo lze využít služby PayPal. Jen bych si dovolil upozornit, že PP si toho z vaší částky dost uhryzne pro sebe (3,4 % + 10,–), a nemá tedy cenu posílat méně než páďo, neb jinak nakrmíme pouze amerického imperialistu a chudý český umělec i se ČTYŘMI (slovy 4) zuboženými malými dětmi a manželkou milující diamanty zajde hladem.

POSLAT KAČKY PŘES PAYPAL

 

Za každou podporu či (nekriticky obdivnou) zpětnou vazbu děkuji mocně!

(Visited 3 854 times, 1 visits today)